BRAMY WJAZDOWE 2024

INFORMUJEMY, ŻE BRAMY WJAZDOWE DO OGRÓDKÓW DZIAŁKOWYCH „ASTER”  BĘDĄ OTWARTE DO 30.09.2024R. PROSIMY O NIE ZASTAWIANIE DRÓG WEWNĘTRZNYCH PONIEWAŻ SĄ TO DROGI PPOŻ I ZASTAWIANIE ICH KOLIDUJE W PRZEMIESZCZANIU SIĘ SŁUŻBOM I  INNYM WŁAŚCICIELOM DZIAŁEK. SAMOCHODY PROSIMY ZOSTAWIAĆ WEWNĄTRZ SWOICH DZIAŁEK, W ZATOCZKACH LUB NA PARKINGU OBOK DOMU DZIAŁKOWCA (NIE NA DROGACH !!!). PROSIMY RÓWNIEŻ O ROZWAGĘ PRZY WJEŻDŻANIU W DESZCZOWE DNI NA OGRÓDKI CO SKUTKUJE NISZCZENIEM NAWIERZCHNI DRÓG WEWNĘTRZNYCH. ZARZĄD ROD „ASTER”

Czytaj więcej

WALNE ZEBRANE SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZE 2024

Szanowni Państwo Informujemy że w dniu 13.04.2024r w Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze na której zostały poruszane sprawy związane z funkcjonowaniem Rodzinnego Ogrodu Działkowego „Aster ” w Lubaczowie a także zostały zatwierdzone uchwały związane z bieżącym utrzymaniem działek, opłatami  oraz powołany został nowy Zarząd ROD Aster. .

Czytaj więcej

OPŁATY 2024R

Opłaty dla osób które chcą nabyć działkę: Osoby, które chcą nabyć nową działkę muszą uiścić opłatę inwestycyjną 400zł oraz wpisowe w wysokości 300zł  czyli ( 700zł jednorazowo) na n/w rachunek +pozostałe opłaty roczne n/w płatne co rok Pozostałe opłaty: * Opłata za użytkowanie 0,40 zł x 1 m2 / rok * Składka członkowska 6 zł / rok * Opłata energetyczna 25 zł / rok * Opłata za wywóz odpadów komunalnych 30 zł / rok * Opłata za zużytą energię     …

Czytaj więcej

REGULAMIN ODPADÓW KOMUNALNYCH ROD ASTER LUBACZÓW

Regulamin ☐ Śmietnik przeznaczony jest tylko dla działkowców ROD,,Aster” w Lubaczowie. ☐ Śmietnik jest monitorowany. ■ Do śmietnika nie wolno wrzucać liści, trawy, gałęzi, owoców i warzyw. Te odpady umieszczamy w kompostowniku, w który wyposażona musi być każda działka. Nie wyrzucamy też: sprzętu AGD, opon, materiałów budowlanych, ziemi, kamieni oraz mebli. ■ Opakowania plastikowe, szklane oraz metalowe (puszki po farbach) segregujemy do odpowiednich pojemnikow. ☐ Worki na papier dostępne są u gospodarza ogrodu. ■ Prosimy o stosowanie się do powyższego…

Czytaj więcej

Informacja odnośnie segregacji odpadów

Zarząd ROD ASTER w Lubaczowie zwraca się do działkowców o  umieszczanie liści i odpadów biodegradalnych w kompostownikach. Umieszczanie wyżej wymienionych odpadów w kontenerze zwiększa koszty wywozu, co skłoni nas do ustalenia wyższych stawek rocznych za odbiór odpadów w przyszłości. PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z REGULAMINEM SEGREGACJI ODPADÓW UMIESZCZONYM NA TABLICY PRZY POJEMNIKACH W MIEJSCU PRZEZNACZONYM DO ICH WYRZUCANIA .

Czytaj więcej

ŚWIĘTA TUŻ TUŻ.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, Zarząd ROD „Aster” składamy Państwu serdeczne życzenia wszelkiej pomyślności, niepowtarzalnej atmosfery, ciepła oraz obfitości wszelkich dóbr. Niech radość i pokój Świąt Bożego Narodzenia, poczucie prywatnego i zawodowego spełnienia towarzyszą Państwu przez cały Nowy Rok. Zarząd ROD „Aster”  

Czytaj więcej

BUDŻET OBYWATELSKI – WYNIKI.

Szanowni Państwo, w imieniu całego Zarządu bardzo dziękujemy za Państwa wkład włożony w budżet obywatelski. To już pewne! Mamy nową drogę! Prace nad utwardzeniem i asfaltowaniem drogi od skrzyżowania do bramy nr 7 oraz od skrzyżowania do mostu powinny rozpocząć się jeszcze w miesiącu grudniu.

Czytaj więcej

SPOTKANIE DZIAŁKOWCÓW 12.10.2019

Szanowni Państwo, Zarząd ROD „Aster” zaprasza wszystkich działkowców w dniu 12.10.2019 o godzinie 10:00 na spotkanie dotyczące Budżetu Obywatelskiego 2019. Będziemy dyskutować o wszystkich aspektach projektów jakie Zarząd ROD „Aster” złożył w tegorocznym budżecie. Liczymy na Państwa obecność i zaangażowanie tak duże jak w zeszłym roku. Spotkanie odbędzie się w Domu Działkowca, wszystkich serdecznie zapraszamy.

Czytaj więcej