Archive

ŚWIĘTA TUŻ TUŻ.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, Zarząd ROD „Aster” składamy Państwu serdeczne życzenia wszelkiej pomyślności, niepowtarzalnej atmosfery, ciepła oraz obfitości wszelkich dóbr. Niech radość i pokój Świąt Bożego Narodzenia, poczucie prywatnego i zawodowego spełnienia towarzyszą Państwu przez cały Nowy Rok. Zarząd ROD „Aster”  

Czytaj więcej

OPŁATY W 2020 R. WAŻNA ZMIANA.

Szanowni Państwo, w związku z tym, że w 2020 roku obsługa finansowo-księgowa ROD „Aster” w Lubaczowie przeniesiona będzie do firmy spoza powiatu lubaczowskiego wszystkie opłaty dot. użytkowania działek oraz opłaty za prąd proponujemy opłacać w Banku Spółdzielczym w Lubaczowie. Wnosząc tam opłatę ogrodową nie ponosicie Państwo żadnych kosztów prowizyjnych związanych z ww. wpłatą. W tytule należy podać numer działki oraz czy wpłata dotyczy użytkowania / prądu czy też obu tych należności. numer rachunku bankowego: 20 9101 0003 2001 0000 0824…

Czytaj więcej

BUDŻET OBYWATELSKI – WYNIKI.

Szanowni Państwo, w imieniu całego Zarządu bardzo dziękujemy za Państwa wkład włożony w budżet obywatelski. To już pewne! Mamy nową drogę! Prace nad utwardzeniem i asfaltowaniem drogi od skrzyżowania do bramy nr 7 oraz od skrzyżowania do mostu powinny rozpocząć się jeszcze w miesiącu grudniu.

Czytaj więcej