Aster Lubaczów

WALNE ZEBRANE SPRAWOZDAWCZE. ODWOŁANIE.

Szanowni Państwo Mając na uwadze bezpieczeństwo i jak najlepszy stan zdrowia wszystkich działkowców, w związku z zaistniałym zagrożeniem epidemiologicznym związanym z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, Zarząd ROD „Aster” w Lubaczowie informuje, że walne zebranie sprawozdawcze przewidziane na 21.03.2020 r. zostaje odwołane. O nowym terminie zebrania poinformujemy osobnym komunikatem. Zwracamy się do Państwa z prośbą o maksymalne ograniczenie kontaktu osobistego. Nie ułatwiajmy życia wirusowi!

Czytaj więcej

WALNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE ROD „ASTER”

Zarząd ROD „ASTER” w Lubaczowie zaprasza na WALNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZE,  które odbędzie się w dniu 21.03.2020 w Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie.  Początek obrad: w I terminie godz. 10.00 w II terminie godz. 10.30 Materiały sprawozdawcze dostępne są do wglądu w dniach 19.03.2020 – 20.03.2019 w godz. 12:00 – 15:00  w biurze ROD „ASTER” Lubaczów. PS. Prosimy o zabranie ze sobą zaproszenia, jak również dowodu osobistego ! PORZĄDEK OBRAD 01. Otwarcie zebrania. 02. Wybór Przewodniczącego i Prezydium zebrania. Wyznaczenie protokolanta. 03. Zatwierdzenie…

Czytaj więcej

ŚWIĘTA TUŻ TUŻ.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, Zarząd ROD „Aster” składamy Państwu serdeczne życzenia wszelkiej pomyślności, niepowtarzalnej atmosfery, ciepła oraz obfitości wszelkich dóbr. Niech radość i pokój Świąt Bożego Narodzenia, poczucie prywatnego i zawodowego spełnienia towarzyszą Państwu przez cały Nowy Rok. Zarząd ROD „Aster”  

Czytaj więcej

OPŁATY W 2020 R. WAŻNA ZMIANA.

Szanowni Państwo, w związku z tym, że w 2020 roku obsługa finansowo-księgowa ROD „Aster” w Lubaczowie przeniesiona będzie do firmy spoza powiatu lubaczowskiego wszystkie opłaty dot. użytkowania działek oraz opłaty za prąd proponujemy opłacać w Banku Spółdzielczym w Lubaczowie. Wnosząc tam opłatę ogrodową nie ponosicie Państwo żadnych kosztów prowizyjnych związanych z ww. wpłatą. W tytule należy podać numer działki oraz czy wpłata dotyczy użytkowania / prądu czy też obu tych należności. numer rachunku bankowego: 20 9101 0003 2001 0000 0824…

Czytaj więcej

BUDŻET OBYWATELSKI – WYNIKI.

Szanowni Państwo, w imieniu całego Zarządu bardzo dziękujemy za Państwa wkład włożony w budżet obywatelski. To już pewne! Mamy nową drogę! Prace nad utwardzeniem i asfaltowaniem drogi od skrzyżowania do bramy nr 7 oraz od skrzyżowania do mostu powinny rozpocząć się jeszcze w miesiącu grudniu.

Czytaj więcej

SPOTKANIE DZIAŁKOWCÓW 12.10.2019

Szanowni Państwo, Zarząd ROD „Aster” zaprasza wszystkich działkowców w dniu 12.10.2019 o godzinie 10:00 na spotkanie dotyczące Budżetu Obywatelskiego 2019. Będziemy dyskutować o wszystkich aspektach projektów jakie Zarząd ROD „Aster” złożył w tegorocznym budżecie. Liczymy na Państwa obecność i zaangażowanie tak duże jak w zeszłym roku. Spotkanie odbędzie się w Domu Działkowca, wszystkich serdecznie zapraszamy.

Czytaj więcej

UTWARDZENIE DROGI WZDŁUŻ OGRODU

Szanowni Państwo, jest nam miło poinformować, że rusza akcja utwardzania drogi wzdłuż ogrodu. Przypominamy, że w zeszłym roku w ramach Budżetu Obywatelskiego oddawaliśmy wszyscy głosy na projekt tzw. mały dotyczący właśnie utwardzenia nawierzchni wzdłuż ROD „Aster”. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za Państwa zaangażowanie.

Czytaj więcej

INFORMACJA DOTYCZĄCA BRAM WJAZDOWYCH ROD „ASTER”

Mając na uwadze zbiory plonów oraz konieczność wykonania prac porządkowych przez działkowców, Zarząd ROD Aster podjął decyzję o otwarciu bram wjazdowych. Bramy pozostaną otwarte do odwołania o czym poinformujemy Państwa osobnym komunikatem. Informujemy też, że ze względów bezpieczeństwa brama nr.1 pozostanie zamknięta. Działkowcy korzystający z bramy nr. 1 mają możliwość wjazdu bramą nr. 2.  

Czytaj więcej